Kontakt do Biura Reklamy

Biuro Reklamy Wydawnictwa Bauer

04-028 Warszawa
aleja Stanów Zjednoczonych 61a
tel.  (22) 516 35 00
fax: (22) 516 35 99

Wydawnictwo Bauer Sp. z o.o., Sp. k.

04-035 Warszawa
ul. Motorowa 1
tel.  (22) 517 05 00
fax: (22) 517 01 25
NIP: 527-26-44-323

KRS: 413132

Dyrektorzy Biura Reklamy

Bauer Media

  • Grażyna Romańczyk Grażyna Romańczyk
    Dyrektor ds. oferty multimedialnej
    tel. (22) 516 35 78
    tel. kom. 0 666 014 907
    email: grazyna.romanczyk@bauer.pl
  • Małgorzata Irzyk Małgorzata Irzyk
    Specjalista ds. projektów multimedialnych
    tel. (22) 516 35 10
    tel. kom. 0 606 915 362
    email: malgorzata.irzyk@bauer.pl
  • Barbara Cyruk Barbara Cyruk
    Specjalista ds. oferty multimedialnej
    tel. (22) 516 35 16
    tel. kom. 0 600 411 034
    email: barbara.cyruk@bauer.pl

Dział Oferty Specjalnej

 

 

Segment Pism Luksusowych

 

Segment Pism Kobiecych Premium

 

Segment Pism Młodzieżowych

 

Segment Pism Telewizyjnych

 

Segment Pism Komputerowych i Popularnonaukowych

 

Segment Pism Motoryzacyjnych

  • Marcin Warych Marcin Warych
    Dyrektor Segmentu Pism Motoryzacyjnych
    tel. (22) 516 35 43
    tel. kom. 0 608 512 170
    email: marcin.warych@bauer.pl
  • Marta Potrzebska - Kalisz Marta Potrzebska - Kalisz
    Starszy Specjalista ds. Reklamy
    tel. (22) 516 31 73
    tel. kom. 0 692 411 689
    email: marta.kalisz@bauer.pl
  • Urszula Derwisz Urszula Derwisz
    Główny Koordynator
    tel. (22) 516 35 95
    email: urszula.derwisz@bauer.pl
 

Segment Pism Hobbystycznych, Poradniczych, Story

  • Monika Olczak Monika Olczak
    Dyrektor Segmentu Pism Hobbystycznych, Poradniczych, Story
    tel. (22) 516 31 16
    tel. kom. 0 664 453 284
    email: monika.olczak@bauer.pl
  • Ewa Pawlicka Ewa Pawlicka
    Starszy Specjalista ds. Reklamy
    tel. (22) 516 31 17
    tel. kom. 0 607 063 969
    email: ewa.pawlicka@bauer.pl
  • Magdalena Grodzicka Magdalena Grodzicka
    Starszy Specjalista ds. Reklamy
    tel. (22) 516 31 18
    tel. kom. 0 664 453 316
    email: magdalena.grodzicka@bauer.pl
  • Agnieszka Szmidt Agnieszka Szmidt
    Starszy Specjalista ds. Reklamy
    tel. (22) 516 31 19
    tel. kom. 0 606 118 894
    email: agnieszka.szmidt@bauer.pl
  • Wioletta Pietrzak Wioletta Pietrzak
    Specjalista ds. Reklamy
    tel. (22) 516 31 21
    tel. kom. 0 664 453 306
    email: wioletta.pietrzak@bauer.pl
  • Katarzyna Bałdysz Katarzyna Bałdysz
    Koordynator
    tel. (22) 516 31 24
    tel. kom. 0 784 019 464
    email: katarzyna.baldysz@bauer.pl
 

Dział Analiz i Wsparcia Sprzedaży